ProCorner

Hava basıncı yapılan saha çalışmalarında öne çıkan en önemli unsurlardan biridir. Procorner, hava basıncının filonun kademesinde düzenli olarak yapılmasına yönelik tasarlanmış bir yenilikçi üründür. Her filo özelinde ekipmanın konumlandırılacağı yer, saha ziyaretleri ardından belirlenmektedir. Ekipmanın kullanmı ve sağladığı faydaya ilişkin Prometeon ekipleri tarafından bilgilendirme yapılmaktadır.

Fleet Mobile

Filolardaki saha çalışmalarını yapmak amacıyla Prometeon ve bayileri ile birlikte oluşturulan mobil araç servisleridir. Saha ölçümü ve raporlamalarının yanında, lastik hava basınçlarının uygun şekilde düzenlenmesini sağlayacak donanıma sahiptir. Filo Teknisyenleri yapacakları çalışmayla ilgili olarak uzman eğitimleri ProCampus tarafından gerçekleştirilir.

Fleet Management

Büyük ölçekli filolara yönelik olarak tasarlanmış lastik hareketlerini iş emri bazında izleyen, internet tabanlı bir lastik takip yazılımdır. Lastiğin satınalınmasından, hurdaya ayrılmasına kadar geçen tüm süreçler kayıt altına alınır ve toplam maliyet ölçülür. Tamir, rotasyon vb. lastik üzerinde oluşan tüm maliyet unsurlarını içeren, araç ve lastik bazlı kapsamlı maliyet raporları sunmaktadır.

Fleet Tech:

Prometeon olarak filo müşterilerimize sunduğumuz lastik analiz yazılımıdır. Lastiğe ilişkin rakip karşılaştırmalı performans analizleri, araç altı lastik inceleme raporları, maliyet projeksiyonları, tasarruf özeti, ve hurdalık analizi raporları ile müşterilere 360 derece profesyonel lastik yönetim hizmeti sunar. Fleet Mobile uygulamamız ile düşük/yüksek hava basıncının tespitinin yanında doğru hava basıncı ile tamamlanması hizmetini ve raporlanmasını içerir. Filoların farklı çalışma koşullarına yönelik lokasyon bazlı rapor hazırlanır. Ek olarak Filo Yöneticilerimiz ve Filo Teknisyenimiz tarafından Fleet Tech yazılımı üzerinden filolara yönelik hurdalık analizi yapılmaktadır. Filo yönetimii yapılan filolarımızda; lastikler hurdaya ayrılma nedenlerine göre sınıflandırılır. İyileştirme fırsatları değerlendirilir. Hurdalık raporunda lastiklerin fotoğrafı ile birlikte lastiğe ilişkin bilgiler yer alır. Dönemsel olarak müşterilere raporlanır.

Fleet Cube

Prometeon bayilerinde sunulan hizmetleri, filoların bulunduğu her yere taşımayı sağlayan yenilikçi bir ürün hizmet paketidir. Konteyner içine yerleştirilmiş lastik servis ekipmanları ile taşınabilir bir mağazadır. Fleet Cube ünitesine ilişkin hizmet, bayilerimiz tarafından eğitimli personel ile sağlanmaktadır.

Pro 7/24

Filolara yönelik lastiğe ilişkin yol yardım uygulamasıdır. Türkiye çapında hizmet verilmektedir. Rekabetçi fiyat ve hizmet kalitesi ile filoların çözüm ortağı olunması noktasında fark yaratan bir çözümdür. Lastik hizmetlerine ek olarak çekici hizmeti de bulunmaktadır. Yol yardım hizmeti bayiler üzerinden verilmektedir.

Novateck

Kaplama lastiğe yeniden ömür kazandırma işlemidir. Lastiğin aşınan sırt bölgesine yeniden sırt geçirilmesi ile yapılır. Bunun için sağlam bir karkasa (lastiğin gövdesi) ihtiyaç vardır. Sırt diş derinliği 5 mm altında lastikler kaplama yapılma seviyesinde kabul edilir. Farklı segmentlere göre birden fazla kez kaplama işlemine alınabilir. Novateck ürünleri Pirelli markasına ait lastik desenlerini içermektedir. Pirelli marka yeni Lastik performansından memnun olan müşterilerimiz tarafından aynı desen ile yeniden kullanabilme fırsatı sunmaktadır.

Ek olarak Pirelli markalı tüm lastiklere Novateck kaplamaları yapılması durumunda karkas garantisi sunulmaktadır.

Supertruck

Hizmet odaklı Prometeon bayilerinin ortak markasıdır. Prometeon olarak sadece Lastik üreten değil aynı zamanda değer yaratan bir şirket olma vizyonu çerçevesinde oluşturulan bir marka olan Supertruck, gelişen ve değişen teknolojik gelişmeler ile hizet çeşitlerini ve kalitesini artırmaktadır.

ProCampus

Prometeon Türkiye’nin lastiğe dokunan herkese ulaşarak lastik konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla yola çıkarak oluşturduğu ProCampus, lastik bakım ve kullanımını içeren temel lastik eğitiminden müşteri memnuniyetine kadar pek çok alanda eğitim vermekte olup çalışanlarından, iş ortaklarına, müşterilerine ve sürücülere verdiği eğitimlerle sektöre “Lastik Profesörleri” yetiştiren bir eğitim merkezidir.

X
Hoşgeldiniz Filo Bilgim
Filo Uzmanı'na danışın
wpChatIcon